Anonimowi Alkoholicy w Starogardzie Gdańskim – AA Starogard Gdański

Pomoc AA Anonimowych Alkoholików w Starogardzie Gdańskim.

Jeśli masz problem z alkoholem, mieszkasz na terenie Starogardu Gdańskiego lub okolic. Jeśli chcesz przestać pić, skontaktuj się z nami. W AA możemy Ci pomóc. Anonimowi Alkoholicy pomagają bezinteresownie.  Jeśli mieszkasz w okolicach Starogardu Gdańskiego, również pomożemy.

AA – Anonimowi Alkoholicy Starogard Gdański

Po prostu napisz do nas! Podaj nam:

1) imię i wiek (nie podawaj swojego nazwiska)

2) miasto – dzielnicę (nie podawaj nam adresu)

 

Wyślij SMS-a na nr:

783 052 885

Odpowiem osobiście lub oddzwoni do Ciebie ktoś kto ma doświadczenie w AA, kolega lub koleżanka. Dyżurny AA ze Starogardu Gdańskiego.

opłata jak za zwykły sms w sieci krajowej, wg taryfy Twojego operatora

 

Możesz skorzystać z formularza Pomocy AA Anonimowych Alkoholików ze Starogardu Gdańskiego


Grupy Anonimowych Alkoholików działają w na terenie całego kraju. Twoją informację przekażę do kogoś z najbliższej grupy AA w Twojej okolicy. Ktoś z nas zadzwoni do Ciebie. Skontaktuje się z Tobą. Postara się Pomóc. Znaleźć dla Ciebie najbliższe spotkanie Anonimowych Alkoholików. Udzieli informacji o AA. Podzieli się swoim doświadczeniem.

Jesteśmy po to, aby pomagać, tym którzy pomocy potrzebują.

Jeśli mieszkasz w innej części kraju, również pomożemy.

Pisz na maila:

aagdanska@wp.pl

Pomoc oferowana na tej stronie jest prowadzona przez osobę fizyczną w ramach działalności czysto osobistej, bez związku z jakąkolwiek działalnością zawodową lub handlową. Osoba niosąca pomoc nie jest powiązana z żadną instytucją, firmą ani żadną organizacją posiadającą osobowość prawną, które świadczą taką pomoc.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AA Starogard Gdański. Pomoc, Pomoc AA i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.